Конкурс МАГ 2012-2013 рр.

Міжнародна асоціація гуманітаріїв (МАГ) запроваджує, починаючи з 2012 року, новий конкурс для членів МАГ. Кожний член МАГ може подати на конкурс заявку на проект доповіді для секції, що організовується МАГ в рамках щорічного конгресу, що проводиться Association for Slavic, East European, and Eurasian Studies (ASEEES) http://aseees.org/.

В 2012 році заявки приймаються на конгрес, який відбудеться 21–24 листопада 2013 року у Бостоні, США.

Міждисциплінарна секція МАГ на конгресі буде включати декілька доповідей, три з яких можуть бути оплачені МАГ в рамках даного конкурсу. Всі доповіді мають бути прочитані англійською мовою.

Заявка повинна включати в себе наступні елементи та не перевищувати чотирьох сторінок:

• Одна сторінка біографічних даних (білоруською, російською, українською або англійською): ім’я, прізвище, звання, посада, місце роботи, електронна адреса, країна проживання, телефон (з кодом країни та міста), поштова адреса, назва доповіді, галузь дослідження;

• Одна-дві сторінки проекту доповіді, написані англійською мовою;

• Бібліографія доповіді (мовою оригіналу);

• Стислий список публікацій автора(-ів) (мовою оригінала).

Будь ласка, надсилайте заявки додатками у вигляді файлів (.doc, .txt) на адресу obukhina@acls.org. Останній термін подання заявок – 15 листопада 2012 року.

Журі конкурсу вибере три найкращі доповіді, які можуть скласти міждисциплінарну секцію, та запропонує назву секції. Голова та коментатор секції будуть призначені з тих членів МАГ, які планують брати участь  в інших секціях на конгресі ASEEES. Кожен з трьох відібраних доповідачів отримає грант на поїздку на конгрес у розмірі 2000 доларів для оплати квитків до Бостона, готелю, візи та реєстраційного внеску конференції.

Результати конкурсу будуть оголошені 15 грудня 2012 року; заявка на конгрес  ASEEES, який відбудеться в листопаді 2013 року, буде подана в січні 2013 року. Три індивідуальних гранти будуть виплачені переможцям після того, як ASEEES затвердить дану секцію у квітні 2013 року.